RTU galda tenisisti pārved sudraba un bronzas medaļas no Latvijas čempionāta finālsacensībām

13. septembris, 2021
.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (No kreisās puses: S.Sveile, E.Spāģis, V.Majorova, D.Vasiļjevs, L. Zeltiņa)

Ar sudraba un bronzas medaļām no Latvijas čempionāta finālsacensībām galda tenisā atgriezušies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti. Finālsacensības, kurās par godalgām cīnījās Latvijas spēcīgākie galda tenisisti, norisinājās 11. un 12. septembrī Salaspils sporta namā.

RTU studente Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistrantūra), spēlējot pārī ar Andreju Čemirtānu, izcīnīja sudraba medaļu jauktajā dubultspēlē. Savukārt sieviešu dubultspēlēs pārī ar Diānu Afanasjevu izcīnīta 3. vieta, bet vienspēlēs – 7. vieta.

Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 4. kurss) vienspēlēs ierindojās 8. vietā, savukārt sieviešu dubultspēlēs pārī ar Sanitu Sveili pirmajā spēlē ar 1:3 nācās piekāpties bronzas medaļas ieguvējām V. Majorovai un D. Afanasjevai. Jauktajā dubultspēlē pārī ar Eduardu Spāģi (DITF 3. kurss) piedzīvots zaudējums ceturtdaļfinālā.

E. Spāģim vienspēlēs – 12. vieta, piedzīvojot zaudējumu spēlē par iekļūšanu spēcīgāko astotniekā, un vīriešu dubultspēlēs pārī ar Ingu Vanagu ceturtdaļfinālā zaudējums 2:3 Andrejam Čemirtānam un Aleksandram Maskaļonokam.

Savukārt Deniss Vasiļjevs (DITF 1. kurss) bronzas medaļu izcīnīja gan jauktajās dubultspēlēs pārī ar Diānu Afanasjevu izcīnīja, gan vīriešu dubultspēlēs pārī ar Danielu Koganu. Vienspēlēs par iekļūšanu spēcīgāko spēlētāju četriniekā gan D. Vasiļjevs ar 0:4 piedzīvoja zaudējumu Latvijas čempionam Sandijam Vasiļjevam un rezultātā ieguva 7. vietu.

Latvijas čempionāta finālsacensībās galda tenisā kopumā piedalījās 24 vīrieši un 16 sievietes. Sacensības norisinājās vienspēlēs, jauktajās dubultspēlēs, sieviešu un vīriešu dubultspēlēs.