RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU galda tenisisti pārliecinoši pārspēj pretiniekus Latvijas komandu čempionāta 1. posmā

4. novembris, 2019
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu un vīriešu galda tenisa komandas, gūstot vairākas uzvaras pār saviem pretendentiem, sekmīgi cīnījās Latvijas komandu čempionāta 1. posmā, kas 2. un 3. novembrī norisinājās Salaspilī.

RTU vīriešu komanda uzvarēja Salaspils GTK2 komandu ar rezultātu 4:1, GTK «Hercogs-Kuldīgas NSS» komandu ar rezultātu 4:2 un GTK «Namejs» komandu ar rezultātu 4:0.

Savukārt RTU sieviešu komanda uzvarēja Sporta skolas «Mēmele/Dartija» komandu ar rezultātu 4:0, Saldus novada pašvaldības komandu ar 4:0, GTK «Namejs» – LAT + BLR komandu ar 4:0, taču piekāpās Salaspils GTK komandai ar 3:4.

Latvijas čempionāta augstākajā līgā galda tenisā piedalās deviņas sieviešu komandas un septiņas vīriešu komandas. Kopumā čempionātam ir četri posmi un finālsacensības. Otrais posms norisināsies Kuldīgā 7. un 8. decembrī.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

4. novembris, 2019 plkst. 16:27