RTU Sporta centrs

RTU galda tenisisti iegūst bronzas medaļas Latvijas čempionātā

28. marts, 2023
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (vīriešu dubultspēles - otrais un trešais no kreisās - Deniss Vasiļjevs un Eduards Spāģis)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galda tenisisti Latvijas čempionāta finālsacensībās galda tenisā, konkurējot ar spēcīgākajiem Latvijas spēlētājiem, izcīnījuši vairākas bronzas medaļas. Sacensības norisinājās 25. un 26. martā, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa sporta zālē.

Ar bronzas medaļu jauktajā dubultspēlē var lepoties Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF), maģ. 2.kurss) un Artūrs Spalis. Arī sieviešu dubultspēlē Viktorija Majorova kopā ar Liānu Zeltiņu (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF), maģ. 1.kurss) ieguvusi bronzas godalgu. Savukārt jauktajās dubultspēlēs L. Zeltiņai zaudējums par iekļūšanu pusfinālā spēlējot ar Eduardu Spāģi (DITF absolvents).

Eduards Spāģis pārī ar Ingusu Vanagu izcīnījis bronzu vīriešu dubultspēlēs. Divas bronzas medaļas ir arī Denisa Vasiļjeva (DITF, 2. kurss) kontā – vīriešu vienspēlēs un vīriešu dubultspēlēs, spēlējot pārī ar Danielu Koganu.

Latvijas čempionāta rezultāti.

Latvijas čempionāta finālsacensībās piedalījās spēcīgākie Latvijas spēlētāji – 16 sievietes un 16 vīrieši. Sacensības norisinājās vienspēlēs, jauktajās dubultspēlēs, sieviešu un vīriešu dubultspēlēs.

Sieviešu dubultspēles - pirmā no kreisās - pirmā Liāna Zeltiņa, otrā - Viktorija Majorova.

Vīriešu dubultspēles - pirmais no kreisās - Deniss Vasiļjevs.

Jauktās dubultspēles - no kreisās puses trešie - Viktorija Majorova un Artūrs Spalis.

28. marts, 2023 plkst. 10:11