RTU Sporta centrs

RTU galda tenisisti gatavojas startam Latvijas čempionātā

14. marts, 2023
Foto - Pixabay

Aizvadītas Latvijas 2023. gada individuālā čempionāta priekšsacīkstes galda tenisā, un tajās Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) pārstāvēja divi studenti. Sacensības norisinājās 12.martā, Salaspilī.

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF, maģistrantūras 1. kurss) studente Liāna Zeltiņa ierindojās 13. vietā un turpinās cīņu Latvijas čempionātā finālsacensībās sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Savukārt Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF, 2. kurss) students Dāvis Pavlovs priekšsacīkstēs izcīnīja 6. vietu un finālsacensībās startēs vienspēlēs un dubultspēlēs.

Priekšsacīkstēs piedalījās 20 sievietes, kuras tika sadalītas 4 apakšgrupās un 61 dalībnieks vīriešu konkurencē, kuri tika sadalīti 15 apakšgrupās. Visas spēles norisinājās līdz trīs uzvarētiem setiem.

Rezultāti sievietēm

Rezultāti vīriešiem

Latvijas čempionāta finālsacensības vienspēlēs un dubultspēles notiks 25. un 26. martā Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa sporta zālē. RTU tajās pārstāvēs arī Sanita Sveile, RTU IEVF maģistrantūras 2. kursa studente Viktorija Majorova, DITF 2. kursa students Deniss Vasiļjevs un DITF absolvents Eduards Spāģis.

14. marts, 2023 plkst. 14:35