RTU Sporta centrs

RTU galda tenisistēm sudrabs Latvijas čempionātā augstākajā līgā

9. augusts, 2021
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (no kreisās puses - L.Zeltiņa, S.Sveile, V.Majorova, D.Afanasjeva)

Ar sudraba godalgām no Latvijas komandu čempionāta galda tenisā augstākajā līgā atgriezusies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda.

RTU komandā startēja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes 1. maģistrantūras kurss), Diāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 4. kurss), Sanita Sveile un topošā RSU studente Diāna Afanasjeva.

Čempionātā spraigās cīņās spēcīgākās komandas tika noskaidrotas pēc apļa sistēmas. Pirmajā dienā, 7. augustā, RTU komanda izcīnīja trīs uzvaras – ar rezultātu 4:0 uzvarēja Saldus novada pašvaldības komandu, ar 4:1 – VG ALEF (Daugavpils) komandu un ar 4:3 pieveica komandu no Bauskas.

Savukārt sacensību otrajā dienā, 8. augustā, finālmačā ar 0:4 RTU sportistes atzina Salaspils komandas pārākumu, čempionātā izcīnot otro vietu.

Kopumā par medaļām augstākajā līgā cīnījās piecas komandas.

Latvijas komandu čempionāts galda tenisā augstākajā līgā norisinājās 7. un 8. augustā Kuldīgas novada sporta hallē.

9. augusts, 2021 plkst. 13:06