RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU galda tenisistēm medaļas junioru meistarsacīkstēs

5. novembris, 2018
Foto - No RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galda tenisa izlases dalībnieces izcīnīja medaļas 3. un 4. novembrī Salaspilī notikušajās Latvijas 2018. gada junioru meistarsacīkstes galda tenisā.

Vienspēlēs 2. vietu izcīnīja Viktorija Majorova (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 3. kurss), ar rezultātu 2:4 piekāpjoties Diānai Afanasjevai (Preiļi), savukārt Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 1. kurss) — 3. vietu.

Savukārt sieviešu dubultspēlēs V. Majorova pārī ar D. Afanasjevu izcīnīja 1. vietu, bet Liāna Zeltiņa pārī ar Auriku Pučkovsku — 3. vietu.

Jauktajās dubultspēlēs V. Majorovai pārī ar Andreju Čemirtānu — 1.vieta, savukārt Liāna Zeltiņa, spēlējot pārī ar Pēteri Ēriku Sudrabiņu, zaudēja ceturtdaļfināla spēli 1:3 un izstājās no cīņas par medaļām.

Sieviešu vienspēlēs junioru meistarsacīkstēs piedalījās deviņas spēlētājas, savukārt vīriešu vienspēlēs — astoņpadsmit spēlētāji.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. novembris, 2018 plkst. 12:00