RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU galda tenisistēm bronza Latvijas čempionātā

13. maijs, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva. No kreisās puses: Sanita Sveile, Viktorija Majorova, Diāna Afanasjeva, Aurika Pučkovska.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galda tenisa sieviešu komanda izcīnīja trešo vietu Latvijas komandu čempionātā galda tenisā augstākajā līgā. Sacensības notika svētdien, 12. maijā, Saldus sporta kompleksā.

RTU komandas galvenās konkurentes cīņā par pirmo vietu bija Jēkabpils Sporta centra komandas spēlētājas. Cīņas par medaļām izvērtās ļoti spraigas un rezultātā RTU komanda ar rezultātu 2:4 piekāpās Jēkabpils komandai, izcīnot bronzas godalgas.

RTU komandā startēja Viktorija Majorova (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 3. kurss), Sanita Sveile un divas skolnieces, potenciālās RTU studentes Diāna Afanasjeva un Aurika Pučkovska.

Saldū notikušais ir 2018./2019. gada sezonas Latvijas komandu čempionāta finālsacensību posms, kurā uzvarētājas tika noskaidrotas pēc vienmīnusa sistēmas. Par medaļām augstākajā līgā visas sezonas garumā cīnījās septiņas komandas, kuras piedalījās četros sacensību posmos: oktobrī — Kuldīgā, decembrī — Jēkabpilī, janvārī — Rīgā un martā — Aizkrauklē. Pēc ceturtā sacensību posma RTU komanda ierindojās 3. vietā, un tas nodrošināja iespēju RTU sportistēm cīnīties par medaļām finālsacensību posmā.

Vairāk informācijas — Latvijas Galda tenisa federācijas mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. maijs, 2019 plkst. 15:27