RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU futbolisti iekļūst Universiādes otrajā posmā

5. marts, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) futbola komanda, demonstrējot atzīstamu sniegumu, XXX Universiādes sacensībās telpu futbolā ir kvalificējusies otrajam posmam, kurā cīnīsies kopā ar vēl astoņām augstskolām.

Pirmajā posmā 12 augstskolu komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās pa trim vienībām. RTU startēja D grupā, kuras visas vienības pārvarēja pirmo posmu. Sešus punktus izcīnīja Stokholmas Ekonomikas augstskolas vienība, ierindojoties pirmajā pozīcijā, bet cīņā par otro pozīciju pārāki izrādījās Banku Augstskolas studenti. Savukārt RTU komandai, kas ierindojās trešajā vietā, ir labākā gūto un zaudēto vārtu bilance.

Sacensību otrajā posmā piedalīsies RTU, Latvijas Universitātes, Stokholmas Ekonomikas augstskolas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, Daugavpils Universitātes, Banku augstskolas, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas, Valsts Policijas koledžas komandas.

Universiādes izšķirošās spēles telpu futbolā norisināsies 29. martā

RTU Sabiedrisko attiecību departaments