RTU Sporta centrs

RTU florbolisti Latvijas Universiādē izcīna 2. vietu florbolā

11. decembris, 2017
Foto - Latvijas Florbola savienība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbola komanda izcīnījusi 2. vietu Latvijas XXVIII Universiādes sacensībās florbolā. Kopumā sacensībās, kas sestdien, 9. decembrī, norisinājās Elektrum Olimpiskajā centrā, piedalījās vīriešu komandas no septiņām Latvijas augstskolām — RTU, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU), Latvijas Universitātes (LU), Vidzemes augstskolas (ViA), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Nacionālā aizsardzības akadēmijas (NAA).

Priekšsacīkstēs komandas aizvadīja viena apļa turnīru, izspēlējot katra ar katru. Pēc apļa turnīra tabulas 1. vietā ierindojās RTU komanda, kura bija zaudējusi tikai pēcspēles metienos LSPA komandai, kas ierindojās 2. vietā

Spēlē par 1. vietu tikās LSPA un RTU studenti. Abās komandās spēlē vairāki Latvijas florbola izlases spēlētāji un kandidāti, kā arī Latvijas virslīgas spēcīgāko komandu spēlētāji. Spēli pārliecinošāk iesāka LSPA studenti, kuri ātri izvirzījās vadībā un ilgu laiku prata saglabāt divu vārtu starpību. Tomēr RTU studenti nepadevās un nedaudz vairāk par minūti līdz pamatlaika beigām atguva vienus vārtus, samazinot vārtu attiecību līdz minimumam. Turpinot uzbrukumu, RTU florbolisti divas sekundes pirms pamatlaika beigām guva ceturtos vārtus, izlīdzinot spēles rezultātu, līdz ar to spēles pamatlaiks beidzās ar 4:4. Lai noskaidrotu uzvarētāju, nācās izpildīt pēcspēles metienus, kuros RTU tomēr piekāpās LSPA komandai.

Kopumā Universiādē 1. vietu ieguva LSPA, 2. vietu — RTU un 3. vietu — RSU florbolisti. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju (16 punkti, 7+9) tika atzīts RTU sportists Gvido Lauga (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. decembris, 2017 plkst. 12:00