RTU Sporta centrs

RTU florbolisti kļūst par Latvijas XXIX Universiādes čempioniem

5. februāris, 2019
Foto - Edgars Vaivads

Aizvadītajā svētdienā, 3.februārī, Vidzemes Olimpiskajā centrā (Valmierā) norisinājās Latvijas 29. Universiāde florbolā. Turnīrā piedalījās sešas Latvijas augstskolas — Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Vidzemes Augstskola (ViA), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU), Latvijas Universitāte (LU) un Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA).

Pamatturnīrā komandas aizvadīja viena apļa turnīru, izspēlējot katra ar katru vienu spēli. Pēc apļa turnīra labākās divas komandas spēlēja finālā, bet trešās un ceturtās vietas komandas spēlēja par bronzas medaļām.

Spēlē par pirmo vietu atkārtojās pagājušā gada fināla scenārijs, tiekoties RTU un LSPA komandām. Abās komandās spēlēja Latvijas Virslīgas spēcīgāko komandu pārstāvji, kuri savu meistarību apliecināja visā spēles gaitā. Maču ar veiksmīgākām saspēlēm iesāka LSPA florbolisti, bet RTU labāk izmantoja savas iespējas. Sestajā minūtē precīzs bija RTU pārstāvis Rainers Miķelsons, pēcāk ar diviem bezatbildes vārtiem izcēlās tās pašas komandas florbolists Kristians Miezītis (3:0). RTU aizsargs Matīss Mālnieks palielināja rezultātu (4:0), bet ātri vien LSPA atguva vienus vārtus (4:1). Īsi pirms spēles pamatlaika beigām LSPA guva vēl divus vārtus (4:3). Spēles finālsvilpe liecināja par RTU komandas triumfu.

Latvijas florbola Universiāde Valmierā norisinājās otro reizi, kur pulcējās, lielākoties Virslīgu komandu pārstāvji. Starp turnīra trīs labākajiem spēlētājiem arī RTU students — FBK “Valmiera” spēlētājs Mārtiņš Broks.

Turnīra tabula:

Vieta Komanda Punkti
1. RTU 15
2. LSPA 12
3. LLU 8
4. LU 7
5. NAA 3
6. ViA 0

Sīkāki rezultāti pieejami Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Foto.

Turnīru organizēja biedrība «Latvijas Augstskolu sporta savienība» sadarbībā ar biedrību «Latvijas Florbola savienība» (LFS).

Latvijas Augstskolu sporta savienība

5. februāris, 2019 plkst. 11:00