RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU darbinieku aktīvās atpūtas festivālā vislabākos rezultātus sasniedz BMF komanda

11. jūnijs
.
.
.
Foto - Jānis Puķītis

Ar Būvniecības un mašīnzinību fakultātes (BMF) komandas uzvaru noslēdzies RTU darbinieku aktīvās atpūtas festivāls, kas sestdien, 8. jūnijā, konferenču un sporta centrā «Ronīši», Klapkalnciemā pulcēja gandrīz 200 dalībniekus.

Festivālu atklāja visu deviņu komandu svinīgais gājiens. Dalībniekus uzrunāja un draudzīgajās sacensībās veiksmi visiem vēlēja RTU rektors Tālis Juhna un Sporta centra direktora p.i. Sanita Sveile.

Pirmie veiklībā mērojās komandu kapteiņi. Visveiklākais izrādījās Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) kapteinis un dekāns Jānis Caune. 2. vietā ierindojās Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātes (DITEF) komandas vadītājs, dekāns Agris Ņikitenko, savukārt 3. vietu ieguva RTU Servisu aģentūras kapteinis Sergejs Jurins.

Festivāla programmā bija iekļautas gan komandu, gan individuālās sacensības. Bērniem bija sarūpēti īpaši uzdevumi un aktivitātes, piemēram, raķešu būvēšana, florbola uzdevumi un atspoles skrējieni.

Volejbolā vislabāko rezultātu sasniedza RTU Servisu aģentūras komanda, finālā pārspējot Studiju prorektores dienesta komandu. 3. vietā ierindojās DITEF komanda, noturot pārākumu pār Rīgas Biznesa skolas (RBS) volejbolistiem.

Tautas bumbā 1. vietu izcīnīja RTU Servisu aģentūra, aiz sevis atstājot BMF un Juridiskā atbalsta un dokumentu pārvaldības departamentu (JADPD)).

Basketbola metienos vispārliecinošāk startēja Alberts Sarkans (Studiju prorektores dienests). Viņa kontā sekmīgi realizēti 12 punkti. Sīva sacensība izvērsās par 2. un 3. vietu Elīza Lence (BMF) un Uldis Lencis (BMF) katrs realizēja pa 10 punktiem. Elīzai pirmajā veiktajā mēģinājumā bija augstāks rezultāts nekā Uldim, līdz ar to viņa var lepoties ar 2. vietu, savukārt Uldis – ar 3. vietu.

Čiekuru pārnešanā ar kāju pirkstiem visveiklākais bija Ģirts Eldmanis (RBS). Viņš vienas minūtes laikā pārnesa 100 čiekurus. 2. vietā ierindojās Raivis Statkus (Studiju prorektores dienests). Viņa rezultāts – 70 čiekuri. 3. vietu šajā disciplīnā, ar kāju pirkstiem minūtes laikā pārvietojot 63 čiekurus, ieguva Inga Jēkabsone (IEVF).

 

Pupiņu šķirošanā vislabāk veicās Ilonai Bankovičai (Individuāli / Apvienotā komanda). Viņas rezultātu (01:29,39) nevienam neizdevās pārspēt. Par otru veiklāko pupiņu šķirotāju atzīta Diāna Laizāne (JADPD) (01:31,57). Mareka Rjumšina (DITEF) ar līdzīgu rezultātu (01:31,80) ieguva 3. vietu.

Zābaku mešanā 1. vietu izcīnīja Mihails Rjumšins (DITEF), aizmetot zābaku 35,63m tālu. Raivja Statkus (Studiju prorektores dienests) mestais zābaks sasniedza 32,80m atzīmi, garantējot viņam 2. vietu. 3. tālākais zābaka metiens izdevās Gunāram Blumbergam (Studiju prorektores dienests) – 28,20m.

Galda spēlēs – kāršu šķirošanā ar rezultātu 00:52,53 visus konkurentus pārspēja Juris Lucijanovs (RTU Servisu aģentūra). 2. vietā ierindojās Ronalds Cinks (RBS) ar rezultātu 01:01,70, bet 3. vietā – Egons Lavendelis (DITEF) ar rezultātu 01:05,38.

Lēcienos ar lecamauklu par uzvarētāju kļuva BMF dekāne Līga Gaile, veicot 178 lēcienus vienā minūtē. Tikai mazliet no viņas atpalika Ronalds Cinks (RBS). Viņam izdevās veikt 175 lēcienus minūtē. 3. labāko rezultātu – 156 lēcieni minūtē – uzrādīja Kārlis Matīss Ieviņš (Individuāli / Apvienotā komanda).

Šautriņu mešanā visprecīzākais bija RTU Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskolas direktors Arnis Bankovičs (Individuāli / Apvienotā komanda). Viņa kontā 107 punkti. Tikai par vienu punktu atpaliekot no uzvarētāja, Zane Briede izcīnīja 2. vietu. Savukārt Kaspars Rožkalns (RBS) ar 92 punktiem palika vietā.

Šaušanā atsevišķi vērtēja gan sieviešu, gan vīriešu sniegumu. Vīriešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Mārtiņš Briedis (JADPD) ar 45 punktiem. 2. vietā ierindojās Bojan Rajcevic (Individuāli / Apvienotā komanda) ar 41 punktiem. Trešais precīzākais šāvējs ar izcīnītiem 40 punktiem bija Jānis Klīve (BMF). Sieviešu konkurencē visprecīzākā šāvēja bija Laura Zaķe (Studiju prorektores dienests). Viņas kontā 36 punkti. Madara Mūrmane (RBS) ar 35 punktiem ierindojās 2. vietā, bet 3. vietā – Ieva Švarce (Studiju prorektores dienests) ar 30 punktiem. Īpašu balvu ieguva septiņgadīgais Namejs Birznieks (DITEF).

Paldies «Walters» šautuvei par atsaucību šīs festivāla aktivitātes nodrošināšanā un sarūpēto specbalvu!

Diskgolfa metienos cīņa par uzvaru bija spraiga. Pirmo trīs vietu ieguvēji sasniedza vienādu punktu skaitu – 7 punktus. Ņemot vērā metienu mēģinājumu secību, dalītu 1. vietu ieguva Pauls Auziņš un Jānis Ieviņš (Individuāli / Apvienotā komanda), bet 3. vietu – IEVF dekāns Jānis Caune.

Futbola sitienos ar 9 punktiem nepārspēts palika Alekss Olivers Zvejnieks (BMF). Tikai par punktu atpaliekot no uzvarētāja 2. vietā ierindojās Juris Lucijanovs (RTU Servisu aģentūra). Arī 3. vietas ieguvēja Konstantīna Bagirova (RTU Servisu aģentūra) kontā 8 punkti, taču sacensību rezultātu izšķīra tas, ka pirmajā veiktajā mēģinājumā veiksmīgāks bija Juris.

Noslēdzošajā sacensībā – komandas stafetē visveiklākie un saliedētākie bija DITEF sportisti (rezultāts 01:42,66). 2. vietā ierindojās BMF komanda (01:44,10), bet 3. vietu izcīnīja Personāla vadības departaments (01:52,53).

Vietu sadalījums komandu kopvērtējumā:

1. vieta – BMF (87 punkti)

2. vieta – Individuāli / Apvienotā komanda (78 punkti)

3. vieta – DITEF (76 punkti)

4. vieta – RBS (75 punkti)

Dalīta 5./6. vieta – RTU Servisu aģentūra un JADPD komandas (74 punkti)

7. vieta – Studiju prorektores dienests (68 punkti)

8. vieta – IEVF (52 punkti)

9. vieta – Personāla vadības departaments (41 punkts)

Pasākuma vadītājs un DJ Artis Volfs visu dienu rūpīgi sekoja līdzi, lai viss notiktu laikus un visi festivāla dalībnieki būtu labā noskaņojumā un zinātu, kas, kur, kad notiek. Muzikālu pārsteigumu festivāla dalībniekiem bija sarūpējusi grupa «Gapoljeri».

RTU Sporta centrs saka lielu un sirsnīgu paldies visiem festivāla dalībniekiem un brīvprātīgajiem palīgiem, bez kuriem šis pasākums nevarētu notikt.

Rezultāti

Fotogalerija apskatāma RTU Flickr kontā.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

11. jūnijs plkst. 15:01

Līdzīgi raksti

Jaunumi