RTU darbiniekiem vairāk nekā 4400 km divās nedēļās

16. novembris, 2020
Foto - Pixabay

80 RTU darbinieki RTU sportiskajā novembra izaicinājuma pirmajās divās nedēļās jau pieveikuši vairāk nekā 4400 km.

Lai motivētu izaicinājuma dalībniekus nezaudēt sacensību prieku, RTU Sporta centrs 16. novembrī plkst. 10.00 apkopoja pirmo 15 izaicinājuma dienu rezultātus un nolēma trīs visaktīvākajiem izaicinājuma dalībniekiem piešķirt pārsteiguma balvas.

Velo sacensībās 1. vietā pārliecinoši ierindojies mūsu pavasara izaicinājuma noslēpumainais līderis ar segvārdu YYY jeb MLĶF Silikātu materiālu institūta pētnieks Artūrs Plūdons. Artūrs no 1. līdz 16. novembrim jau veicis 561,80 km garu velo distanci.

EVIF Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta vadošais pētnieks Aleksandrs Suzdaļenko izvirzījies pirmajā vietā skrējēju vidū. Viņa kontā 101,04 noskrieti kilometri.

Arī pastaigu cienītāji nav ļāvušies dīvāna vilinājumam, bet čakli soļojuši. Visraitākais solis ir bijis MLĶF Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūta pētniecei Līgai Stīpnieci. Viņas pārgājienu kopīgā distance jau sasniegusi 286,39 km.

RTU Sporta centrs tuvākajās dienās sazināsies ar sportiskajiem kolēģiem un vienosies par balvu saņemšanu.

Savukārt «Starpfakultāšu studentu kausā», kuru organizē RTU Studentu parlaments, šobrīd startē 331 dalībnieks un kopumā studenti veikuši jau 15 476 km.

Atgādinām, ka izaicinājums turpinās līdz mēneša beigām, un, iespējams, ka pēc divām nedēļām uz laureātu pjedestāla redzēsim citus kolēģus, jo visi dalībnieki ir azartiski un cīņa - gana sīva.

16. novembris, 2020 plkst. 18:37