RTU Sporta centrs

RTU darbinieki un studējošie aicināti piedalīties «Endomondo» izaicinājumos

29. oktobris, 2020
Foto - RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs jau ir iedibinājis tradīciju, aicinot kolēģus un studentus piedalīties sportiskā izaicinājumā «Endomondo» aplikācijā. Arī tagad, līdzīgi kā pavasarī, no 1. novembra (plkst.00:01) līdz 30. novembrim (plkst. 23:59) ikviens kolēģis un RTU studējošais var izmēģināt spēkus trīs dažādos izaicinājumos, fiksējot ikdienā noietos, noskrietos un, ar velo, nobrauktos kilometrus. Studenti sacentīsies savā starpā piedaloties RTU Studentu parlamenta (SP) organizētajā «Starpfakultāšu studentu kausā»!

RTU darbinieki aicināti pievienoties izvēlētajiem izaicinājumiem:

Sāc treniņus jau šodien un līdz novembra beigām, kā arī visu izaicinājuma laiku, pievienojies aktīvajiem soļotājiem, skrējējiem vai velo mīļiem. Decembra sākumā tiks apkopoti, paziņoti un apbalvoti visu izaicinājumu 1.-3.vietu ieguvēji.

Vairāk informācija par sporta aktivitātēm pieejama RTU Sporta centrs Facebook lapā un Instagram profilā!

Savukārt RTU SP aicina studentus pievienoties izaicinājumam — «Endomondo starpfakultāšu studentu kauss», lai izaicinātu ikvienu RTU studentu un uzzinātu aktīvāko fakultāti RTU.

Visa novembra garumā visām RTU fakultātēm (BIF; DITF; ETF; EVIF; IEVF; MLĶF; MTAF un apvienotā AF+ETHZF) būs iespēja pierādīt sevi trīs disciplīnās — skriešanā, iešanā un velobraukšanā. Mēneša beigās tiks apbalvota izturīgākā un aktīvākā fakultāte, kā arī katras aktivitātes sportiskākais puisis un meitene, tāpēc lejupielādē aplikāciju «Endomondo», paķer līdz draugus un piefiksē savus panākumus. Pieņem «Endomondo» izaicinājumu, neaizmirsti piefiksēt savus panākumus aplikācijā, dalies ar kursa biedriem un iespējams tieši Tava fakultāte iegūs aktīvākās fakultātes titulu.

Vairāk informācija par studentu izaicinājumu pieejama RTU SP Facebook lapā un Instagram profilā!

Facebook pasākums «Endomondo starpfakultāšu studentu kauss».

Jautājumu gadījumā darbinieki aicināti rakstīt uz , savukārt studējošie var sazināties ar RTU SP, rakstot uz

29. oktobris, 2020 plkst. 15:40