RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU darbinieki aicināti bez maksas sportot RTU Ķīpsalas peldbaseinā un Sporta centra trenažieru zālē

21. augusts, 2023
.
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) darbinieki aicināti bez maksas peldēt un sportot RTU Ķīpsalas peldbaseinā un RTU Sporta centra trenažieru zālē, kā arī spēlēt galda tenisu. Izmantot šo iespēju varēs, pirms tam uz katru nodarbību reģistrējoties RTU Sporta centra mājaslapā.

RTU darbiniekiem bez maksas būs pieejami šādi individuālie sporta pakalpojumi – peldbaseins + sauna un trenažieru zāle Ķīpsalas peldbaseinā, kā arī trenažieru zāle un galda teniss RTU Sporta centrā, Meža ielā 1a. 

Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam autorizējoties savā profilā.

Lai varētu veikt visu apmeklējumu uzskaiti, darbiniekam pirms katras sportošanas reizes jāreģistrējas RTU Sporta sistēmas sadaļas «Sporta nodarbības» apakšsadaļā «Pieteikties nodarbībām».

Sporta sistēmas lietošanas instrukcija

Izvēloties nodarbību laiku, aicinām izmantot filtru «Darbiniekiem», kas palīdzēs ātrāk atlasīt tieši darbiniekiem piedāvātās bezmaksas nodarbības.

Nodarbību grafikā individuālie sporta pakalpojumi būs redzami kā «Visas dienas nodarbības», kur reģistrējoties uz vēlamo dienu, apmeklējumu var veikt norādītajā laika periodā pēc izvēles. Grupu nodarbībām darbinieki sporta sistēmā reģistrēties nevar. Piedāvājums caur RTU Sporta centru ir spēkā tikai individuāliem apmeklējumiem.

RTU darbiniekiem pieejama 20% atlaide dažādiem Ķīpsalas peldbaseina pakalpojumiem (grupu nodarbībām, utt.), uzrādot darbinieku apliecību. Pakalpojumus var izmantot pa tiešo caur Ķīpsalas peldbaseinu, neveicot reģistrāciju sporta sistēmā. Kā arī Ķīpsalas peldbaseina pakalpojumi ir pieejami jebkuram klientam, gadījumā, ja ir vēlme sportot kopā ar ģimenes locekļiem. Papildu informācija un cenas ir pieejamas Ķīpsalas peldbaseina mājaslapā.

Ja rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar RTU Sporta centra direktora vietnieci Lauru Petroviču, rakstot: .

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par sporta norisēm RTU Sporta centra Facebook lapā un Instagram profilā!

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

21. augusts, 2023 plkst. 11:33

Līdzīgi raksti

Jaunumi