RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU darbinieki aicināti bez maksas sportot RTU Ķīpsalas peldbaseinā un Sporta centra trenažieru zālē

30. septembris
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) darbinieki no 3. oktobra var bez maksas peldēt un sportot RTU Ķīpsalas peldbaseinā un RTU Sporta centra trenažieru zālē, kā arī spēlēt galda tenisu. Izmantot šo iespēju varēs, pirms tam uz katru nodarbību reģistrējoties RTU Sporta centra mājaslapā.

RTU darbiniekiem bez maksas būs pieejami šādi individuālie sporta pakalpojumi – peldbaseins + sauna un trenažieru zāle Ķīpsalas peldbaseinā, kā arī trenažieru zāle un galda teniss RTU Sporta centrā, Meža ielā 1a. 

Pieteikties sporta nodarbībām var, sākot no 3. oktobra, RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam autorizējoties savā profilā.

Lai varētu veikt visu apmeklējumu uzskaiti, darbiniekam pirms katras sportošanas reizes jāreģistrējas RTU Sporta sistēmas sadaļas «Sporta nodarbības» apakšsadaļā «Pieteikties nodarbībām».

Izvēloties nodarbību laiku, aicinām izmantot filtru «Darbiniekiem», kas palīdzēs ātrāk atlasīt tieši darbiniekiem piedāvātās bezmaksas nodarbības.

Nodarbību grafikā individuālie sporta pakalpojumi būs redzami kā «Visas dienas nodarbības», kur reģistrējoties uz vēlamo dienu, apmeklējumu var veikt norādītajā laika periodā pēc izvēles. Grupu nodarbībām darbinieki sporta sistēmā reģistrēties nevar. Piedāvājums ir spēkā tikai individuāliem apmeklējumiem.

Sporta sistēmas lietošanas instrukcija

Ja rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar RTU Sporta centra direktora vietnieci Lauru Petroviču, rakstot: .

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par sporta norisēm RTU Sporta centra Facebook lapā un Instagram profilā!

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

30. septembris plkst. 18:33

Līdzīgi raksti

Jaunumi