RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU bridžisti uzvar Latvijas tūres finālā bridžā

29. novembris, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Ar uzvaru no Latvijas tūres fināla bridžā atgriezušies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes mācībspēki Ilze Andersone un Egons Lavendelis.

Latvijas tūre ir pāru turnīru sērija, kas gada garumā notiek dažādās Latvijas vietās. Šā gada sezonā Covid-19 pandēmijas dēļ tika aizvadīti tikai trīs posmi Ogrē, Saldū un Dobelē. Latvijas tūres finālturnīrā sacentās 18 pāri ar lielāko punktu summu pēc aizvadītās sezonas. RTU duets fināla astoņpadsmitniekā iekļuva kā viens no pēdējiem, jo startēja tikai divos no trim posmiem, turklāt starti nebija uzskatāmi par īpaši veiksmīgiem.

Finālā katrs pāris ar katru nospēlēja trīs sadalījumus, un rezultāti tika aprēķināti mačpunktos. I. Andersonei un E. Lavendelim jau kopš paša finālturnīra sākuma izdevās turēties vadošajās pozīcijās, vien uz brīdi atkāpjoties līdz trešajai pozīcijai un pirmajā vietā atgriežoties pēc pēdējā sadalījuma.

Rezultāti

Latvijas tūres fināls, kas norisinājās 26. novembrī, bija pēdējais Latvijas Bridža federācijas (LBF) organizētais pāru turnīrs 2022. gadā. Nākamajās divās nedēļās RTU komandas bridžistiem atlikuši starti Lietuvas komandu čempionātā un Latvijas individuālajā čempionātā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. novembris, 2022 plkst. 8:58