RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU bridžisti sekmīgi noslēguši Igaunijas Grand Prix bridžā

24. augusts, 2021
.
.
.
Foto: Oleg Sirotin

Pēc veiksmīga starta pēdējā Igaunijas Grand Prix posmā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bridžisti finālā pāru turnīrā būs izsēti ar pirmo numuru.

Tā kā Latvijā joprojām sacensības iekštelpās nav atļautas, RTU bridžisti šosezon startēja Igaunijas Grand Prix, kas vasaras mēnešos norisinājās trijos posmos – Pērnavā, Vizu un Viljandi. 

Pirmajā posmā piektajā vietā ierindojās RTU Rīgas Biznesa skolas (RBS) RBS students Jānis Ilziņš pārī ar Ivaru Ilziņu, bet RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) docente Ilze Andersone un DITF asociētais profesors Egons Lavendelis ieguva septīto vietu. Otrajā posmā, kas norisinājās Igaunijas ziemeļos – Vizu –, rezultāti bija mazliet pieticīgāki – komandu turnīrā astotā vieta. Komandas startēja I Andersone, E. Lavendelis, Kārlis Rubins un Jānis Ozols, bet pāru turnīrā I. Andersonei un E. Lavendelim 30, vieta. Sestdien, 21. augustā, Viljandi norisinājās šī gada noslēdzošais posms, kurā pirmo vietu pāru turnīrā izcīnīja I. Andersone un E. Lavendelis. Veiksmīgais pēdējais posms Grand Prix kopvērtējumā deva dalītu 2./3. vietu, atpaliekot tikai no Igaunijas bridžista Toivo Juļļa. Līdz ar to Grand Prix finālā RTU pāris būs izsēts ar pirmo numuru kā pāris ar augstāko punktu summu. 

Ņemot vērā mainīgo epidemioloģisko situāciju, nav gan skaidrs, vai fināls varēs norisināties ierastajos datumos novembra beigās, vai arī 2021. gada un 2022. gada sezonas tiks apvienotas.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

24. augusts, 2021 plkst. 8:45

Līdzīgi raksti

Jaunumi