RTU Sporta centrs

RTU bridžisti Latvijas izlases sastāvā izcīna sesto vietu 14. Eiropas Mazo Nāciju spēlēs sporta bridžā

8. novembris, 2022
Foto - European Bridge League

Latvijas sporta bridža komanda, kuras sastāvā spēlēja arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti, no 14. Eiropas Mazo nāciju spēlēm atgriezās ar godpilno 6. vietu, pārspējot lielāko daļu konkurentu.

RTU bridžisti no 14 turnīra kārtām izcīnīja 7 uzvaras, piedzīvojot 7 zaudējumus, tomēr uzvaras bija daudz pārliecinošākas par zaudējumiem, tāpēc komanda ieguva 164 uzvaras punktus (VP) no 300 iespējamiem.

RTU komandu pārstāvēja meistarkandidāti - Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) docente Ilze Andersone un DITF asociētais profesors Egons Lavendelis, kā arī Mārupes komandas spēlētāji - lielmeistars Juris Balašovs un nacionālais meistars Uldis Bethers.

Mazo Nāciju spēles ir ikgadējs valstu izlašu turnīrs sporta bridžā, un tajā piedalās Eiropas valstis, kurās reģistrēto bridžistu skaits ir mazāks par 500.

Šogad sacensības notika no 1. līdz 3. novembrim Kipras pilsētā Larnakā, un tajās no 20 mazo nāciju komandām piedalījās 15 komandas, savstarpēji izspēlējot 10 sadalījumu maču.

Turnīra tabula

8. novembris, 2022 plkst. 19:00