RTU bridža spēlētāji izcīna uzvaras «Druvas Dūzī»

.
.
.
Foto - Druvas Dūzis

Ar vairākām uzvarām no Latvijas Junioru jeb U26 čempionāta bridžā jeb «Druvas Dūža», kas no 1. līdz 3. novembrim norisinājās Druvas vidusskolā, atgriezušies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) spēlētāji.

Ievadturnīrā, kurā varēja piedalīties visi gribētāji, pirmo vietu izcīnīja RTU absolvents Jānis Cīmiņš pārī ar Ilzi Miķelsoni. Šajā turnīrā tika uzstādīts Latvijas bridža vēsturē lielākais dalībnieku skaits, kopumā piedaloties 87 dalībnieku pāriem jeb 174 cilvēkiem.

Pēc ievadturnīra norisinājās nakts turnīrs, kurā varēja piedalīties tikai dalībnieki, kas bija sasnieguši 19 gadu vecumu. Šajā sacensību daļā 54 pāru konkurencē uzvarēja RTU Sporta centra vadītājs un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) vadošais pētnieks Egons Lavendelis pārī ar DITF vadošo pētnieci Ilzi Andersoni.

Latvijas junioru čempionātā pāriem 7. vietā ierindojās RTU absolventi Jānis Ilziņš un Viktors Iļdeikins, savukārt 11. vietā palika RTU studenti Kristaps Krauze (DITF 3. kurss) un Kārlis Ķuzis (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 3. kurss).

Čempionāta pēdējā dienā tika aizvadīts Latvijas Junioru čempionāts komandām, un tajā RTU bridžistu komanda «IK» izcīnīja bronzas medaļas. Komandā spēlēja RTU studenti Kristaps Krauze un Kārlis Ķuzis, kā arī RTU absolventi Jānis Ilziņš un Viktors Iļdeikins.

Šis bija 30. un pēdējais «Druvas Dūža» gads, tāpēc čempionāta turnīri bija ļoti plaši apmeklēti.