RTU bridža komanda izcīna 6. vietu Viļņas kausā

27. septembris, 2022
Foto - Wikimedia Commons

Baltijas valstīs tradicionāli lielākajā un dalībnieku sastāva ziņā spēcīgākajā bridža turnīrā «Viļņas kauss», kas norisinājās no 23. līdz 25. septembrim un sastāvēja no komandu un pāru turnīriem, RTU komanda izcīnīja 6. vietu.

RTU komanda Viļņā startēja divos pāros – vienu no tiem veidoja meistarkandidāti Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) docente Ilze Andersone un DITF Asociētais profesors Egons Lavendelis, otru - starptautiskie meistari Kārlis Rubins un Jeļena Alfejeva.

Pirmajā dienā norisinājās komandu turnīra atlases sacensības, no kurām pirmās sešas komandas kvalificējās pa tiešo finālam, bet 7.-10. vietas papildus izslēgšanas spēļu kārtai, lai noskaidrotu pēdējās divas finālistes. Atlases kārtu RTU komanda aizvadīja pārliecinoši, ierindojoties otrajā vietā 36 komandu konkurencē. Komandu turnīra finālā RTU komandai nedaudz pieticīgāks starts un izcīnīta 6. vieta.

Pāru turnīrā 11. vietu un pirmo vietu starp jauktajiem pāriem izcīnīja J. Alfejeva un K. Rubins, savukārt I. Andersonei un E. Lavendelim 40. vieta, bet  RTU studentiem Jānim Ilziņam (Rīgas Biznesa skola) un Mārtiņam Balodim (DITF) 83. vieta 96 pāru konkurencē.

Rezultāti - komandu turnīra atlases kārta

Rezultāti - komandu turnīra fināls

Rezultāti - pāru turnīrs