RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU boulinga komanda izcīna pirmo vietu Amatieru boulinga līgā

30. oktobris, 2017
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mācībspēku, darbinieku un studentu boulinga komanda uzvarējusi Amatieru boulinga līgas (ABL) bronzas divīzijas 12. sezonas čempionāta 1. kārtā, spraigās cīņās izcīnot septiņas uzvaras un septiņas spēles.

Labais rezultāts RTU boulinga komandai devis zaļo gaismu iespējai piedalīties ABL sudraba divīzijā, kurā tiks aizvadītas divas kārtas cīņas.

Individuālajā reitingā kungu konkurencē otro vietu ieņem Rihards Zābers no Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, trešo vietu Jānis Ieviņš no RTU Infrastruktūras attīstības departamenta, 17. vietu Jānis Bartušauskis no Inženierekonomikas un vadības fakultātes Darba un civilās aizsardzības institūta.

Savukārt dāmu konkurencē piekto vietu izcīnīja Annija Celmiņa no RTU Projektu finanšu vadības nodaļas.

Sezona ilgst no šā gada septembra līdz pat nākamā gada maijam.

RTU boulinga komanda bronzas divīzijas 11. sezonas čempionātā ieguva 5. vietu, savukārt līgas kausa izcīņā – 3. vietu.

Papildu informācija par RTU boulinga komandas dalību ABL 12. sezonas čempionātā, kā arī spēļu kalendārs un turnīra tabula meklējama vissparboulingu.lv mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

30. oktobris, 2017 plkst. 14:40