RTU basketbolistiem goda pjedestāls Universiādes sacensībās

.
.
.
Foto - Pixabay

Sudrabu un bronzu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu un vīriešu basketbola komandām ir nesušas XXX universiādes spēles basketbolā, kas 28. un 29. septembrī notika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA).

Sieviešu konkurencē RTU sieviešu basketbola komanda izcīnīja 2. vietu, savukārt uzvaras laurus plūca Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) komanda, bet 3. vietā ierindojās LSPA.

Savukārt vīriešu konkurencē RTU sportisti ieņēma 3. vietu, kamēr 1. vietu izcīnīja RSU komanda, bet 2. vietu – LSPA, savukārt 4. vietā palika Latvijas Universitātes basketbolisti.

Ar šo turnīru tika svinēta arī Starptautiskā studentu sporta diena, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 20. septembrī un ko svin visa mēneša garumā.

Latvijas XXX Universiādē 2019./2020. studiju gadā sacensības norisināsies vēl 28 sporta veidos. Studenti nāks kopā, lai cīnītos gan par individuālajām uzvarām, gan par spēcīgākās augstskolas titulu un kopvērtējuma kausu.