RTU Sporta centrs

RTU badmintonistiem – zelta birums

2. marts, 2020
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Zelta medaļas badmintonā no Latvijas XXX Universiādes atveduši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, kuri izcīnījuši uzvaru gan kopvērtējumā vīriešu un sieviešu konkurencē, gan arī individuālajā sniegumā.

RTU students Reinis Krauklis (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte) jau otro gadu pēc kārtas Universiādē izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas. Viņam pirmā vieta vīriešu vienspēlēs, pirmā vieta – vīriešu dubultspēlēs pārī ar Teodoru Kerimovu (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte) un pirmā vieta arī jauktajās dubultspēlēs pārī ar Anniju Kuzmu (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte).

Savukārt trešo vietu vīriešu vienspēlēs izcīnīja Kārlis Stafeckis (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte). Viņam vīriešu dubultspēlēs pārī ar Anriju Meņģelsonu ceturtā vieta, savukārt trešo vietu šajā disciplīnā ieguva RTU ārzemju studenti Praveenedasseril Francis pārī ar Karthik Kishore Ramamoorthy.

Toties jauktajās dubultspēlēs T. Kerimovs pārī ar Terēzi Balodi (Arhitektūras fakultāte) izcīnīja trešo vietu. Uzvaru vīriešu komandai, kopvērtējumā iegūstot pirmo vietu, vēl palīdzēja kaldināt arī Miks Ozols un Ben Philip Panicker.

Īpaši jāuzteic RTU sieviešu komandas sniegums, jo kopvērtējumā RTU sportistes apsteidza Latvijas Universitāti (LU) par trīs punktiem.

Sieviešu vienspēlēs trešo vietu izcīnīja T. Balode, bet ceturto vietu − Annija Kuzma, savukārt dubultspēlēs viņām otrā vieta, un kopvērtējumā – pirmā vieta.

Latvijas XXX Universiādes badmintona turnīrā, kas 29. februārī norisinājās Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) sporta namā, piedalījās 34 dalībnieki, kuri pārstāvēja septiņas augstskolas − RTU, LU, Rīgas Stradiņa universitāti, LLU, Daugavpils universitāti, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un Transporta un sakaru institūtu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

2. marts, 2020 plkst. 13:20