RTU Sporta centrs

RTU badmintonisti saņem Gada balvas

21. janvāris, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) badmintonisti Reinis Krauklis un Uģis Briedis saņēmuši Latvijas Badmintona federācijas Gada balvas.

RTU Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors un RTU Sporta centra treneris Uģis Briedis (attēlā pa kreisi) saņēma balvu nominācijā «Seniors 2019», savukārt RTU students Reinis Krauklis (attēlā pa labi) (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 4. kurss) — balvu nominācijā «Gada spēlētājs 2019», kā arī papildu apbalvojumu kā Latvijas badmintona reitinga līderis 2019. gadā.

Latvijas Badmintona federācija Gada balvas, izvērtējot iepriekšējā gada sasniegumus badmintonā, pasniedz jau piekto gadu pēc kārtas. U. Briedis balvu nominācijā «Seniors» saņēma arī pagājušajā gadā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

21. janvāris, 2020 plkst. 8:16