RTU Sporta centrs

RTU badmintonisti Latvijas Universiādē izcīna čempionu godu

4. marts, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti Latvijas XXIX Universiādes badmintona turnīrā, kas 2. martā norisinājās Jelgavā, ieguva čempiona kausus gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Par absolūto uzvarētāju kļuva Reinis Krauklis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 3. kurss), 1. vietu izcīnot visās disciplīnās — gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs pārī ar Kasparu Zaķi (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) maģistrantūras 2. kurss), gan jauktajās dubultspēlēs kopā ar Terēzi Balodi (Arhitektūras fakultātes (AF) 2. kurss).

T. Balode, savukārt, ieguva 1. vietu sieviešu dubultspēlēs pārī ar Anniju Kuzmu (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) 2. kurss) un 2. vietu vienspēlēs.

Toties Teodors Kerimovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 2. kurss) 2. vietu izcīnīja gan vīriešu vienspēlēs, gan dubultspēlēs, cīnoties kopā ar Kārli Stafecki (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) 4. kurss).

Arī pārējie RTU badmintonisti — Liene Medniece (AF maģistrantūras 1. kurss) un Anrijs Meņģelsons (BIF 5. kurss) deva savu ieguldījumu kopējā RTU uzvarā.

Individuālie rezultāti tika iekļauti Latvijas XXIX Universiādes kopvērtējumā, kurā RTU vīrieši izcīnīja 1. vietu, aiz sevis 2. vietā atstājot Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU), 3. vietā — Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), 4. vietā — Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) un 5. vietā — Daugavpils Universitāti (DU).

Arī sieviešu konkurencē kopvērtējumā 1. vietu ieguva RTU sportistes, 2. vietu — LSPA, 3. vietu — Latvijas Universitāte, 4. vietu — LLU, 5. vietu — RSU un 6. vietu — DU.

Latvijas XXIX Universiādes badmintona turnīrā uzvarētāji tika noskaidroti visās piecās badmintona disciplīnās — vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs. Sacensībās piedalījās sešas Latvijas augstskolas — RTU, RSU, LU, LLU, DU un LSPA.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

4. marts, 2019 plkst. 11:00