RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU badmintona komanda izcīna sudrabu 2023. gada Latvijas klubu komandu čempionātā badmintonā

8. marts, 2023
.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Izcilus sasniegumus guvusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) badmintona komanda, 2023. gada Latvijas klubu komandu čempionātā badmintonā izcīnot 2. vietu. Šis ir augstākais RTU komandas panākums šajā čempionātā kopš 2001. gada. Šā gada čempionāta fināls norisinājās 4. martā Jaunolaines sporta kompleksā.

Komandu spēle norisinājās līdz trim uzvarām, un tā sastāvēja no vīriešu vienspēles un dubultspēles, sieviešu vienspēles un dubultspēles, kā arī no jauktās dubultspēles, pie tam viens spēlētājs varēja piedalīties tikai divās spēlēs.

RTU komanda bija izlikta 8. vietā un pirmajā spēlē tikās ar visaugstāk izlikto komandu no Valmieras. Komandu spēli RTU sportisti uzvarēja ar 3:2, Reinim Krauklim (RTU izlases dalībnieks) pārī ar Sabari Girishan Ananthan (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) maģistrantūras 2. kurss) uzvarot vienspēli un dubultspēli, savukārt uzvaras punkts tika gūts, Terēzei Kiršolcai (Arhitektūras fakultātes (AF) maģistrantūras šā gada absolvente) pārī ar Anitu Švalbi, sportisti no Jūrmalas, uzvarot izšķirošo sieviešu dubultspēli.

Cīnoties par iekļūšanu finālā, RTU sportistiem bija jāmērojas spēkiem ar Rīgas badmintona skolas 2. komandu, kuras kodolu veidoja Latvijas U17 izlases spēlētāji. Tāpat kā pirmajā, arī šajā komandas spēlē Reinis Krauklis bija labāks vīriešu vienspēlē un pārī ar Sabari Girishan Ananthan – arī vīriešu dubultspēlē. Savukārt Terēze Kiršolca un Anita Švalbe atkal uzvarēja izšķirošajā sieviešu dubultspēlē. Rezultātā RTU ar 3:2 guva uzvaru, pēc kuras RTU bija uz augsta pacēluma viļņa, jo, komandai sākot no 8. pozīcijas, jau bija nodrošināta vismaz 2. vieta.

Čempionāta finālā RTU mērojās spēkiem ar BK «Baloži/TopMedia». Jauktajā dubultspēlē Sabari Girishan Ananthan pārī ar Anitu Švalbi piekāpās pārim no Baložu kluba, un zaudējumu sieviešu vienspēlē cieta arī Elīna Fjodorova. Taču par intrigu parūpējās Reinis Krauklis, pārliecinoši uzvarot vīriešu vienspēlē un kopējo rezultātu samazinot uz 1:2, tomēr Terēze Kiršolca un Anita Švalbe sieviešu dubultspēlē cieta zaudējumu, un RTU beidza čempionāta finālu ar 1:3.

RTU komandu komplektēja un sacensībām gatavoja RTU badmintona spēlējošais treneris Uģis Briedis (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors).

Sacensību rezultāti

Video translācija

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

8. marts, 2023 plkst. 13:36

Līdzīgi raksti

Jaunumi