RTU Sporta centrs

Rīgas Tehniskajai universitātei panākumi Latvijas jaukto pāru čempionātā bridžā

11. septembris, 2017
Foto – Wikimedia Commons

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centra direktors un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) asociētais profesors Egons Lavendelis pārī ar Ildzi Lauku izcīnīja otro vietu sestdien, 9. septembrī, notikušajā Latvijas atklātajā jaukto pāru čempionātā bridžā. Šis sasniegums ir RTU bridžistu labākais panākums Latvijas čempionātos kopš 2011. gada, kad RTU DITF docente un bridža trenere Ilze Andersone pārī ar Ivaru Liepu izcīnīja pirmo vietu.

Labi rezultāti sasniegti arī citiem RTU pārstāvjiem – pirmajās 12 vietās 30 pāru konkurencē ierindojās četri pāri. RTU Rīgas Biznesa skolas students un 2016. gada Eiropas jauniešu vicečempions Jānis Ilziņš pārī ar Maiju Romanovsku ieņēma devīto vietu. RTU DITF docente un bridža trenere Ilze Andersone pārī ar Ivaru Liepu noslēdza pirmo desmitnieku. Savukārt RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes trešā kursa students Viktors Iļdeikins pārī ar Igaunijas bridžisti Mirjamu Iheru ierindojās 12. vietā.

Par 2017. gada Latvijas jaukto pāru čempioniem kļuva Ilze Miķelsone un Martins Maasiks, savukārt pirmo trijnieku noslēdza Gundega Lojāne pārī ar Bruno Rubeni.

Rezultāti apskatāmi Latvijas Bridža federācijas mājaslapā.

RTU bridža nodarbībām aicināts pieteikties ikviens interesents. Vairāk informācijas RTU Sporta centra mājaslapas sadaļā «Bridžs».

11. septembris, 2017 plkst. 11:39