Rektora kauss šahā norisināsies «Full house of Engineers» pasākuma ietvaros

19. janvāris, 2022

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) trīs fakultāšu pašpārvaldes 21.janvārī aicina ikvienu RTU studentu piedalīties pasākumā «Full house of Engineers», kurā tiks spēlētas sešas galda spēles un dalībnieki varēs izvēlēties vienu no nolikumā minētajām. Viena no galda spēlēm ir šahs, kas ir viens no «Rektora kausa» posmiem.

Galda spēļu turnīrs norisināsies attālinātā veidā - aplikācijā Discord un galda spēļu mājaslapās.

Pasākuma laikā norisināsies turnīri sešām dažādām spēlēm - Katanas ieceļotāji, Rektora Kauss šahā, pokers, zole, dambrete un uno.

Lai piedalītos pasākumā, dalībnieki tiek aicināti aizpildīt pieteikuma anketu līdz 21.janvāra plkst. 12:00.

Papildu informācija par spēļu turnīriem, to noteikumiem un pieslēgšanās platformām, pieejama pasākuma nolikumā.

Facebook pasākums.

RTU Sporta centrs sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu organizē tradicionālās sacensības Rektora kauss, kas norisinās visa mācību gada garumā no novembra līdz pat pavasarim.

19. janvāris, 2022 plkst. 13:45