RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Rektora kausā noskaidroti labākie RTU šahisti

10. decembris, 2020
Foto - Pixabay

«Full House of Engineers» tiešsaistes spēļu vakarā 3. decembrī papildus citu spēļu uzvarētājiem tika noskaidroti arī labākie Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) šahisti. Pateicoties RTU Studentu parlamenta veiksmīgai sadarbībai ar RTU Sporta centru spēļu vakars tika veiksmīgi apvienots ar Rektora kausa izcīņu šahā.

Īsi pirms pasākuma dalībnieki reģistrējās platformā www.chess.com, lai varētu sastādīt izspēļu grafiku. Katra spēle ilga 10 minūtes. Atmosfēra pasākuma Zoom šaha tērzēšanas «istabā» bija ļoti pozitīva un brīva. Finālā, paliekot trijiem spēlētājiem ar vienādu uzvarēto spēļu skaitu iepriekšējās kārtās, cīņa par uzvaru bija tik spraiga, ka kādam no spēlētājiem, ievērojot šaha etiķeti, nācās padoties pretiniekiem.

Labākā RTU šahista titulu šoreiz godam izcīnīja Armands Ļahs (ETF). Otrajā vietā ierindojās Oskars Kārlis Klaumanis (DITF). Trešo godalgu ieguva Andrejs Kavlaks (BIF).

Fakultāšu sadalījums kopvērtējumā: 1. vieta ETF, 2. vieta DITF, 3. vieta BIF, 4. vieta MTAF, 5. vieta EVIF, 6. vieta ETHZF. Pārējās fakultātes sacensībās nepiedalījās.

Pasākuma organizēšana attālinātā režīmā, protams, ir krietni sarežģītāka. Sacensību organizētājiem un dalībniekiem visvairāk pietrūka iespējas tikties klātienē. Tomēr ceram uz drīzu tikšanos un sakām milzīgu paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un piedalīšanos «Full House of Engineers 2020»!

RTU Studentu parlaments

10. decembris, 2020 plkst. 16:44