RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Pirmo reizi Latvijā norisināsies Augstskolu kauss un atklātais čempionāts iekštelpu airēšanā

9. janvāris, 2018
Foto - Wikimedia Commons

Šā gada 3.martā, RSU Sporta bāzē (Cigoriņu ielā 3), pirmoreiz Latvijā notiks studentu airēšanas sacensības telpās uz trenažiera. Sacensību uzdevumus ir noteikt spēcīgākās augstskolu komandas uz airēšanas ergometra "Concept II". Sacensības tiek organizētas gan komandu (4 dalībnieki), gan individuālajā ieskaitē, vīrieši un sievietes startē atsevišķi. Sacensību distance - komandu priekšbrauciens 500m, komandu finālbrauciens 250m. Individuālā distance 1km.

Sacensību programma:
10:00 - 10:30 reģistrācija;
11:00 komandu priekšbraucieni (ik pa 5 min);
11:40 individuālie braucieni (ik pa 10 min);
13:00 komandu finālbraucieni;
Apbalvošana 40 minūtes pēc pēdējā starta.

Sacensībām var pieteikties augstāko mācību iestāžu pilna vai nepilna laika koledžas, bakalaura, maģistra vai doktorantūras programmu studenti vai 2017. gada augstskolu absolventi. Reģistrējoties sacensībām, sportists obligāti uzrāda derīgu studenta apliecību vai 2017. gada augstskolas absolventa diplomu.

Lai piedalītos sacensībās, dalībniekiem līdz 25.02.2018. jāaizpilda pieteikuma anketa. Pieteikuma anketa pieejama Latvijas Airēšanas federācijas (LAF) mājaslapā.

Sacensību nolikums
Iespējamās treniņu vietas

Sacensības organizē Latvijas Airēšanas Federācija. Sacensību galvenā  kontaktpersona: LAF ģenerālsekretāre Evita Jaunbauere, 29454668

Latvijas Augstskolu sporta savienība