RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Piedāvā bezmaksas treniņus Rīgas maratona dalībniekiem

5. februāris
.
.
Foto - Lattelecom Riga Marathon

Gatavojoties startam «Lattelecom» Rīgas maratonā, iespējams pievienoties «Riga Runners» treniņu grupām, kurās treniņu klāsts variējošās distances un tempi ļaus ikvienam skrējējam izvēlēties savam līmenim atbilstošu slodzi un ar treneru un treniņu biedru atbalstu sasniegt savu mērķi.

Tiek piedāvāti divu veidu treniņi — zemas intensitātes treniņi izturības stiprināšanai un garais skrējiens zemā intensitātē.

Uz skriešanas treniņu zemā intensitātē izturības stiprināšanai interesenti tiek gaidīti katru trešdienu plkst. 19.00 «Lattelecom» biroja 1. stāvā, Dzirnavu ielā 105. Treniņa laikā paredzēts skrējiens Rīgas ielās un otrajā daļā — vispārējas fiziskās sagatavotības vingrinājumi iekštelpās skrējējiem korsetes un muguras stiprināšanai, līdzsvara attīstīšanai. Treniņš paredzēts ikvienam ar pamatprasmēm skriešanā. Treniņa laikā tiks piedāvātas trīs tempa grupas: 5.30, 6.00 un 6.30 min/km. Distance — 8-12 km.

Pieteikšanās treniņiem.

Savukārt svētdienās plkst. 9.30 tiek piedāvāts skrējiens Rīgas ielās zemā intensitātē, lai nostiprinātu sirds izturību un veidotu pamatu garo distanču skriešanā. Pēc skrējiena iekštelpās — kārtīga izstiepšanās visām muskuļu grupām. Tikšanās vieta — «Lattelecom» birojs, Dzirnavu ielā 105, 1. stāvā. Temps: 5.50 — 6.00 min/km. Distance — 18-34 km maratonistiem un 12-20 km pusmaratonistiem. Stiepšanās laiks — 20 minūtes.

Pieteikšanās treniņiem.

Ziemas posmā treniņu grupas primāri orientētas uz skrējējiem ar pamatiemaņām, kā arī pieredzējušiem skrējējiem, kuri «Lattelecom» Rīgas maratonā izvirzījuši mērķi noskriet maratonu vai pusmaratonu. Tuvojoties pavasarim, grupu treniņu klāsts pieaugs un piedāvās gan specifiskākus, intensīvākus treniņus gargabalniekiem, gan īsākus, vieglākas intensitātes treniņus īsāko distanču skrējējiem un skriešanas jaunpienācējiem.

Informācija par treniņiem pavasarī.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

5. februāris plkst. 9:16

Līdzīgi raksti

Ziņas