RTU Sporta centrs

Pēc Latvijas čempionāta trešā posma RTU galda tenisisti ierindojas 3. un 4. vietā

2. marts, 2022
Foto - Pixabay

Divas uzvaras un divi zaudējumi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galda tenisistu vīriešu komandai un trīs uzvaras un viens zaudējums – sieviešu komandai. Šāda bilance RTU sportistiem ir pēc 26. un 27. februārī Kuldīgas sporta hallē notikušā Latvijas komandu čempionāta galda tenisā trešā posma augstākajā līgā.

Pēc trešā posma RTU vīriešu komanda ar 18 punktiem kopvērtējumā ieņem 4. vietu, savukārt sieviešu komanda ar 19 punktiem – dalīto 3./4. vietu.

Kopumā Latvijas komandu čempionātā pēc apļa sistēmas četros posmos tiek noskaidrotas komandas, kuras piedalīsies play-off spēlēs un cīnīsies par čempiona titulu 2021./2022. gada sezonā. Ceturtais posms norisināsies 19.–20. martā, bet finālsacensības – 16. aprīlī.

RTU sieviešu komandā Kuldīgā spēlēja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 1. kursa maģistrante), Diāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 4. kurss), Sanita Sveile (RTU darbiniece, galda tenisa izlases trenere).

Rezultāti sievietēm.

Savukārt RTU vīriešu komandā spēlēja Eduards Spāģis (DITF 3. kurss), Dāvis Pavlovs (IEVF 1. kurss) un Deniss Vasiļjevs (DITF 1. kurss).

Rezultāti vīriešiem.

Par medaļām Latvijas čempionātā augstākajā līgā sievietēm un vīriešiem cīnās astoņas komandas.

2. marts, 2022 plkst. 9:30