RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Par Latvijas kausu volejbolā cīnīsies «RTU/Robežsardze» un «Jēkabpils Lūši»

30. novembris, 2017
.
.
.
Foto - Latvijas Volejbola federācija

Par Latvijas kausu volejbolā arī šogad cīnīsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) volejbola komanda «RTU/Robežsardze» un «Jēkabpils Lūši». Šogad atkārtosies pērnā gada scenārijs, kad arī finālā par Latvijas labākās volejbola komandas titulu cīnījās abas minētās komandas. Izšķirošā spēle notiks sestdien, 16. decembrī, plkst. 18.00 sporta namā «Daugava».

Latvijas kausa izcīņas finālā kā pirmie iekļuva «RTU/Robežsardze» volejbolisti, pusfināla atbildes spēlē 25. novembrī atkārtoti ar 3:0 pieveicot Daugavpils Universitātes vienību. Pusfināla mačā rīdzinieki uzvarēja ar 25:20. Tas nozīmēja, ka daugavpilieši pat teorētiski vairs nevarēja iekļūt finālā, tāpēc divus atlikušos setus RTU volejbolisti uzvarēja jau bez intrigas un lielas iedvesmas. Rīdzinieku rindās visvairāk punktus guva Gatis Garklāvs, kuram efektīvi piepalīdzēja Māris Lancmanis. Divu spēļu summā rīdzinieki guva pārliecinošu uzvaru ar 6:0.

Savukārt pašreizējie Latvijas kausa īpašnieki «Jēkabpils Lūši» iekļuva šā gada finālā, pārspējot komandu «Biolars/Jelgava».

Pērn Latvijas kausa finālā sīvā cīņā piecu setu garumā «RTU/Robežsardze» tomēr piekāpās «Jēkabpils Lūšiem».

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

30. novembris, 2017 plkst. 12:00

Līdzīgi raksti

Jaunumi