Panākumi Latvijas kausa 1. posmā masreslingā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) powerliftinga izlases sportisti piedalījās Latvijas kausa 1. posmā «Panatta Kauss Masreslingā», kas norisinājās Rīgā.

RTU sportisti — Sporta centra treneris, kā arī Latvijas masreslinga galvenais treneris Jānis Kalnenieks, RTU absolvents Reinis Kaspars, studente Sigita Dzene, RTU komandas dalībnieki Kristers Rubins un Alise Babra — sacensībās cīnījās katrs savā svara kategorijā. Jānis sacentās -105 kg, Reinis -90 kg, Sigita -65 kg, Kristers -90 kg kategorijā un Alise -85 kg. J.Kalnenieks savā svara kategorijā ierindojās godpilnajā 1.vietā, arī R.Kaspars izcīnīja 1.vietu,  S.Dzenei arī 1.vieta, arī A.Babrai 1.vieta, savukārt K.Rubins ierindojās 3.vietā.

Masreslings ir sens jakutu nacionālais sporta veids — spēka cīņa, kas sāk izplatīties arī Latvijā.

14. marts, 2020 plkst. 19:29