RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Orientēšanās entuziasti aicināti piedalīties «Latvijas orientēšanās nakts» sacensībās Ķīpsalā

30. augusts, 2022
Foto - Pixabay

Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) aicina interesentus 23. septembrī no plkst. 18.30 līdz 23.30 piedalīties bezmaksas rogaininga orientēšanās sacensībās «Latvijas orientēšanās nakts», kas Eiropas Sporta nedēļā vienlaikus norisināsies 16 pilsētās. Rīgā sacensības notiks Ķīpsalā, un sacensību centrs būs izvietots Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes telpās.

Pieteikšanās sacensībām – līdz 19. septembrim orientēšanās nakts mājaslapā. Klātienē pieteikties nebūs iespējams.

Sacensības norisināsies trīs stundas izvēles distancē – pirms starta komandas saņems karti ar atzīmētām kontrolpunktu atrašanās vietām. Pārvietošanās – tikai ar kājām.

Atzīmēšanās notiks, izmantojot Qrenteerings mobilo lietotni un nolasot QR kodus kontrolpunktos, kuru vērtību nosaka tā numura desmitu skaitlis, piemēram, 91. kontrolpunkta vērtība ir 9 punkti, bet 35. – 3 punkti. Katrai komandai nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju ielādēt lietotni.

Plašāka informācija

Facebook pasākums