Notiks RTU Rektora kauss novusā

20. februāris, 2018
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs sadarbībā ar RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) Studentu pašpārvaldi organizēs Rektora kausa izcīņu novusā 2018. Sacensības novusā norisināsies šī gada 22.martā, Āzenes ielā 12/1, 1.stāva vestibilā, Rīgā.

RTU studenti aicināti iesūtīt pieteikumus līdz 2018.gada 15.martam plkst.23.59. Pēc pieteikuma aizpildīšanas nepieciešams reģistrēties sacensībām 22.martā plkst.16.30, izloze plkst.16.45 un sacensību sākums plkst. 17.00.

Izcīņas kārtība tiks noteikta pēc dalībnieku reģistrēšanās sacensībām un notiks izloze pa apakšgrupām. Pēc apakšgrupu spēlēm notiek finālsacensības ar visu vietu noskaidrošanu.

Kopējā balvu fonda vērtība EUR 100.00 (simts eiro). Vairāk informācijas skatīt sacensību nolikumā.

Pieteikuma anketa, novusa spēles noteikumi un sacensību nolikums.

Ja esi azartisks novusa spēles piekritējs, tad piesakies bezmaksas sacensībām novusā.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstīt sacensību galvenajam tiesnesim Kristapam Kurmim m

Notiks RTU Rektora kauss novusā

20. februāris, 2018 plkst. 17:20