RTU Sporta centrs

Notiks RTU Rektora kauss basketbolā un volejbolā

28. novembris, 2017
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās univeristātes (RTU) Sporta centrs sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu organizē tradicionālās RTU sacensības Rektora kauss, kas šogad norisināsies visa mācību gada garumā no decembra līdz pat pavasarim. Turnīra mērķis ir popularizēt basketbolu un volejbolu RTU studējošo vidū, radīt sportisku sacensību starp dalībniekiem un veicināt patriotismu pret savu fakultāti. Sacensības norisināsies RTU sporta zālē, Meža ielā 1, korpuss 1.

RTU Rektora kauss basketbolā sāksies 11. decembrī plkst. 20.30. Sacensībām jāpiesakās līdz 29. novembra plkst. 12, rakstot sacensību galvenajam tiesnesim Laurim Bērziņam uz m vai RTU Sporta centra direktora vietniecei Sanitai Vīlisterei uz .

Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt Laurim Bērziņam – 20333232.

RTU Rektora kauss volejbolā vīriem sāksies 5. decembrī plkst. 21, savukārt sievietēm – 7. decembrī plkst. 21.30. Komandu pieteikumi dalībai sacensībām jāpiesaka līdz 29. novembra plkst. 12, rakstot sacensību galvenajam tiesnesim Gunāram Landsmanim mv vai RTU Sporta centra direktora vietniecei Sanitai Vīlisterei uz

Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt Gunāram Landsmanim – 20021346.

Komandu sadalījums pa fakultātēm: BIF, MTAF, DITF, AF+MLĶF, EEF, ETF+ETHZF, IEVF.

RTU Rektora kausā var piedalīties ikviens RTU studējošais, kā arī RTU absolventi gadu pēc diploma saņemšanas (komandā sezonas pieteikumā drīkst būt ne vairāk kā trīs).

Līdz 4. decembrim komandai jāiemaksā dalības maksa 50 EUR apmērā. Apmaksa veicama skaidrā naudā RTU Studentu parlamenta birojā. Pēc pēdējās turnīra spēles, dalības maksa komandai tiek atgriezta, atskaitot komandai piemērotās soda sankcijas par nepamatotiem protestiem un/vai neierašanos uz spēlēm (nolikumā skatīt punktus 9.1. un 12.3.).

Vairāk par sacensībām var uzzināt, sazinoties ar S. Vīlisteri –