RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Noslēdzot Baltijas volejbola meistarlīgas pamatturnīru, «RTU/Robežsardze» ierindojusies 3. vietā

19. februāris, 2019
.
.
.
Foto - https://www.facebook.com/RTUVolley/

«RTU/Robežsardze», noslēdzot Baltijas volejbola «Credit24 Meistarlīgas» pamatturnīru, ierindojusies 3. vietā un ir vienīgā no Latvijas vīriešu volejbola komandām, kas iekļuvusi līgas pirmajā trijniekā.

Meistarlīgas pēdējā mačā svētdien, 17. februārī, «RTU/Robežsardze» viesos ar 3:2 (25:16, 23:25, 25:17, 24:26, 16:14) guva uzvaru pār pretiniekiem «Biolars/Jelgava». Pēdējās pamatturnīra spēles rezultāts gan neko nevarēja mainīt, jo iepriekš sasniegtais «RTU/Robežsardzei» nodrošināja vietu meistarlīgas pirmajā trijniekā, noslēdzot regulāro turnīru.

Rezultatīvākie spēlētāji «RTU/Robežsardze» mačā ar «Biolars/Jelgava» bija Gatis Garklāvs ar 23 punktiem, Armands Āboliņš ar 13 punktiem un Antons Nazarovs ar 11 punktiem.

Baltijas meistarlīgas kopvērtējumā patlaban pirmās divas vietas ieņem igauņu komandas Tartu «BigBank» ar 50 punktiem un «Saaremaa» ar 48 punktiem, savukārt «RTU/Robežsardze» trešajā vietā ierindojusies ar 45 punktiem. Tai seko «Pärnu», «Selver Tallinn», «Rakvere», «Jēkabpils Lūši», «TalTech», «Daugavpils Universitāte», «Limbaži/MSĢ» un «Biolars/Jelgava». Astoņas rezultatīvākās komandas cīņu turpinās meistarlīgas play-off spēlēs.

Play-off spēles «RTU/Robežsardze» uzsāks 21.februārī izbraukuma spēlē Rakverē. Savukārt cīņa turpināsies ar mājas spēli Latvijas armijas zālē 23.februārī. Izslēgšanas spēles notiek līdz divām uzvarētām spēlēm, tāpēc neizšķirta gadījumā trešā spēle notiks 24.februārī, Rīgā. Mājas spēļu tiešraides nodrošinās sportacentrs.com

Iepriekšējā sezonā par Baltijas līgas čempioni kļuva Igaunijas vienība «Saaremaa».

«Credit24 Meistarlīga».

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

19. februāris, 2019 plkst. 9:00

Līdzīgi raksti

Jaunumi