Noslēdzies Rektora kausa izcīņas finālposms florbolā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu organizē tradicionālās RTU sacensības Rektora kauss, kas norisinās visa mācību gada garumā no novembra līdz pat pavasarim. 31.maijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala tika aizvadīts Rektora kausa izcīņas florbolā finālposms.

Pirmajā pusfināla spēlē Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF) pārliecinoši uzvarēja Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāti (MTAF) ar rezultātu 8:1 un kvalificējās finālam.

Savukārt otrā pusfināla spēle ritēja daudz saspringtāk un, lai gan lielākoties vadībā atradās Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF), tomēr apvienotajai komandai - Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte / Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte (ETF/EVIF), izdevās atspēlēt vairāku vārtu deficītu un izvirzīties vadībā. Uz spēles beigām IEVF izlēma mainīt vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju un tomēr sīvā cīņā ETF/EVIF izdevās noturēt minimālu uzvaru 8:7 un iekļūt finālā.

Spēlē par 3. vietu IEVF neatstāja lielas cerības MTAF komandai un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu14:4, izcīnot bronzas medaļu.

Arī fināls nelika vilties, jo pēc sīvām cīņām pirmais puslaiks noslēdzās 4:1 ETF/EVIF labā. Tomēr otrā puslaika sākumā BIF ātri vien atspēlēja trīs vārtu deficītu un sāka kontrolēt spēli. ETF/EVIF spēja realizēt savus pretuzbrukumus un spēli noslēdza ar uzvaru 7:4.