RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

No 21.decembra RTU sporta process tiks organizēts ārtelpās un attālināti

20. decembris, 2020
.
.
Foto - Pixabay

Pamatojoties uz valdībā pieņemtajiem lēmumiem un Ministru kabineta apstiprinājiem papildus ierobežojumiem rīkojumā nr.655 «Par ārkārtējo situāciju», RTU Sporta centrs nosaka, ka no 21.decembra līdz 11. janvārim tiek atceltas visas individuālās klātienes sporta nodarbības iekštelpās un RTU trenažieru zāle tiek slēgta publiskam apmeklējumam. Atsevišķas sporta nodarbības un komandu treniņi tiks organizēti ārtelpās un attālināti.

Noteiktie ierobežojumi nav attiecināmi uz Latvijas izlases sportistiem un «Credit24» Meistarlīgas volejbola komandu «RTU Robežsardze/Jūrmala».

Nodarbību grafikā šobrīd ir izņemtas visas nodarbības, kuras nav iespējams organizēt ārtelpās vai attālināti. Lūgums sekot informācijai nodarbību grafikā, kur pie neatceltajām nodarbībām ir pievienoti sīkāki apraksti par to, kā tiks organizēta konkrētā nodarbība.

Informējam, ka noteiktajā periodā nebūs pieejami arī Ķīpsalas peldbaseina pakalpojumi.

Savukārt visi iegādātie RTU trenažieru zāles abonementi tiks pagarināti par neizmantoto dienu/reižu skaitu.

Studenti, kuri vēlas mainīt savu Brīvās izvēles priekšmeta jeb C daļas sporta veidu, lūgums sazināties ar RTU Sporta centra administrāciju, rakstot uz e-pastu .

Turpiniet sekot līdzi aktuālajai informācijai un visām izmaiņās mūsu mājaslapā, kā arī RTU Sporta centra Facebook lapā un Instagram kontā.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

20. decembris, 2020 plkst. 11:18

Līdzīgi raksti

Jaunumi