RTU Sporta centrs

MTAF studenti svin uzvaru RTU Rektora kausā peldēšanā

3. jūnijs, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Rektora kausa izcīņā peldēšanā 50 metru distancē brīvajā stilā komandu kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF).

Kopvērtējumā MTAF sekoja Elektronikas un telekomunikāciju, Inženierekonomikas un vadības (IEVF), Arhitektūras, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas (MLĶF), E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas un Būvniecības inženierzinātņu fakultātes komandu peldētāji.

Individuālajā vērtējumā ātrākie peldētāji bija MLĶF studente Anna Pavlova un IEVF students Ģirts Feldbergs.

RTU Rektora kausa izcīņa peldēšanā notika 30.maijā, RTU Ķīpsalas peldbaseinā. Sporta centrs izsaka pateicību visiem sacensību dalībniekiem par dalību sacensībās un sasniegtajiem rezultātiem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. jūnijs, 2019 plkst. 20:26