RTU Sporta centrs

Masreslinga čempionātā RTU sportistiem — 1. vieta

10. oktobris, 2019
Foto - Latvijas Masreslinga Federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) powerliftinga izlases sportisti izcīnīja pirmo vietu Latvijas čempionātā masreslingā, iegūstot tiesības doties uz Pasaules čempionāta trešo posmu, kas norisināsies Polijā.

Masreslings ir sens jakutu nacionālais sporta veids — spēka cīņa, kas sāk izplatīties arī Latvijā. RTU sportisti — Sporta centra treneris Jānis Kalnenieks, RTU absolvents Reinis Kaspars un studente Sigita Dzene — sacensībās cīnījās katrs savā svara kategorijā. Jānis sacentās -105 kg, Reinis -90 kg, bet Sigita -65 kg kategorijā. Visi trīs savās svara kategorijās ierindojās pirmajā vietā.

Masreslings ir balstīts ne tikai uz spēku, bet arī uz kustību tehniku. Kaut Latvijā šis sporta veids vēl nav plaši pazīstams, to populārāku padara daži cilvēki, kas nodarbojas ar powerliftingu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. oktobris, 2019 plkst. 12:11