RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Maijā vairosim labsajūtu un dzīvesprieku

26. aprīlis, 2021
Foto - Rīgas Tehniskā universitāte

No 1. līdz 31. maijam aicinām ikvienu Rīgas Tehniskās universitātes darbinieku, mācībspēku un studējošo parūpēties par savu labsajūtu un vairot dzīvesprieku. RTU Labsajūtas mēnesī mums visiem ir iespēja satikties virtuālā vidē, individuāli veikt dažādus uzdevumus un kopā atpūsties, izklaidēties un iegūt ikdienā nepieciešamo mundruma un prieka devu.

Kas jādara, lai piedalītos RTU Labsajūtas mēnesī?

1. Dodies uz pasākuma virtuālo platformu - rtu.efectio.com
    • Spied uz "Reģistrēties tagad" un ievadi uzņēmuma paroli, kas ir atrodama ORTUSā pie pasākuma informācijas, kā arī tika nosūtīta uz jūsu e-pastiem.
    • Apstiprini reģistrāciju e-pastā un izveido savu profilu. Ja gadījumā e-pastā nesagaidi apstiprinājumu, lūgums pārbaudīt visas e-pasta mapītes.
    • Ielogojies platformā ar savu e-pastu un jaunizveidoto, personīgo paroli.
    • Izvēlies savu komandu (fakultāti, dienestu, departamentu, struktūrvienību, centru utt.). Vari pasākumā startēt arī individuāli. Pievērs uzmanību burtiņiem, kas pievienoti priekšā komandu nosaukumiem: (S - studējošajiem ; D - darbiniekiem). Ja gadījumā vēlamā komanda sarakstā nav redzama, tad administrācija pēc lūguma to varēs pievienot.
    • Dodies uz sadaļu "Izaicinājumi" un piesakies izaicinājumam kurš atbilst tev – studentu vai darbinieku!
  2. Punkti par katru izpildīto uzdevumu tiks aprēķināti ​ gan individuāli, gan komandai. Komandas punkti tiks aprēķināti saskaitot visu komandas dalībnieku punktus un izdalot ar komandas aktīvajiem dalībniekiem, tāpēc komandas lielums vērtējumu neietekmēs. Svarīga būs tikai visu dalībnieku aktīva iesaiste un uzdevumu izpilde laikā. Uzdevumus katrs pildīs individuāli pēc savām spējām, tajā pašā laikā pelnot punktus arī komandas kopvērtējumam.
  3. Lai piedalītos Labsajūtas mēnesī, nav nepieciešama īpaša sportiskā sagatavotība. Visi uzdevumi būs paveicami bez iepriekšējas gatavošanās un speciāla inventāra.
  4. Katru dienu plkst. 7.00 no rīta platformā tiks atvērts viens jauns uzdevums. Pirmais uzdevums pasākuma virtuālajā platformā būs publicēts 1. maijā.
  5. Uzdevumi pārsvarā būs saistīti ar mūsu ikdienas dzīvi un to paveikšana neaizņems daudz mūsu laika, taču prieks un gandarījums par paveikto ir garantēts.
  6. Tiklīdz attiecīgās dienas uzdevums būs publicēts, varēs ķerties pie tā izpildes. Katra uzdevuma izpildei būs atvēlētas trīs dienas. Tiesa, jāņem vērā, ka visvairāk punktus varēs saņemt, to izpildot pirmajā dienā, jo nākamajā un aiznākamajā dienā punktu skaits tiks samazināts.
  7. Par uzdevumiem, kuri būs paveikti pirmajā dienā, varēs saņemt 100 punktus. Pēc 24h punktu skaits nākamās 2 dienas proporcionāli samazināsies līdz 20. (Otrajā dienā varēsi iegūt 60 punktus, trešajā 20 punktus).
  8. Viens no visiem Labsajūtas mēneša uzdevumiem būs īpašs. Dalībnieks, kurš visātrāk izpildīs šo uzdevumu un ievietos pasākuma platformā attēlu ar savu veikumu, saņems speciālbalvu. Atsevišķi apbalvosim vienu darbinieku un vienu studējošo.
  9. Pēc katra uzdevuma izpildes platformā rtu.efectio.com katram dalībniekam būs jāievieto attēls, kurā redzams rezultāts. Par to komanda un arī dalībnieks individuāli saņems punktus. Visiem dalībniekiem būs redzams citu kolēģu veikums bildēs. Varēsim viens otru uzmundrināt, paslavēt un savstarpēji iedvesmoties.
  10. Uzdevumi būs sadalīti vairākās kategorijās. Pārbaudīsim, cik daudz zinām par veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu, parūpēsimies par savu ķermeni un garu, mēģināsim atteikties no sliktajiem paradumiem un ieviest jauninājumus savā ikdienā, gūsim pozitīvas emocijas un atklāsim īpašo RTU labsajūtas formulu!
  11. Labsajūtas mēnesim ikviens var pievienoties jebkurā laikā, tāpēc nav jābaidās nokavēt sākumu. Protams, vēlāk pievienojoties, nopelnīsiet mazāk punktus, bet laimes hormonu un labsajūtas deva to noteikti kompensēs.
  12. Pasākuma aktualitātēm seko līdzi izveidotajā Facebook pasākumā (pasākuma 2.daļa), kā arī RTU Sporta centra Facebook lapā un Instagram profilā.

Pasākuma laikā mūsu labsajūtu vairos un balvas nodrošinās atbalstītāji: «Sporta punkts», «Biofarmācija» un «O-Sands».

Aktīvākās komandas, čaklākie individuālisti Labsajūtas mēneša noslēgumā tiks iepriecināti ar vērtīgām balvām. Arī pasākuma laikā daži laimīgie, kurus noskaidrosim izlozē pēc nejaušības principa, iegūs balvas.

Par dalību Labsajūtas mēnesī katrs dalībnieks saņems īpašu pateicību.

Dažādu neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar RTU Sporta centru, rakstot , savukārt jautājumu gadījumā par izaicinājuma norisi, uzdevumu izpildi, nosacījumiem, fizisko personu datu izmantošanu u.tml. jautājumiem lūdzam sazināties ar izaicinājuma administratoru, rakstot uz e-pastu m

Lai prieks un azarts piedalīties RTU Labsajūtas mēnesī!

26. aprīlis, 2021 plkst. 16:53