RTU Sporta centrs

Latvijas Pauerliftinga federācija aicina pieteikties Latvijas studentu čempionātam spēka trīscīņā

27. novembris, 2017
Foto - Pexels

Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību un biedrību «Spēka pasaule» šā gada 16. decembrī organizē Latvijas Studentu čempionātu spēka trīscīņā, tāpēc aicina piedalīties augstāko izglītības iestāžu studentus. Sacensībās var piedalīties gan augstskolu komandas, gan individuāli startējoši studenti, līdz 13. decembra plkst. 24 piesakoties piedalies.sp.lv mājaslapā.

Sacensības notiks 16. decembrī, Valmierā, Raiņa ielā 3. Paralēli notiks Latvijas bezekipējuma čempionāts spēka trīscīņā juniorēm, jauniešiem, junioriem, senioriem.

Studentiem atļauts startēt gan tikai šajā augstākās izglītības mācību iestāžu čempionātā, gan paralēli arī Latvijas čempionātā, ievērojot LČ nolikuma prasības.

Video un rezultātu tiešraide no sacensībām tiks translēta goodlift.info mājaslapā.

Papildu informācija pieejama Studentu čempionāta nolikumā un Biedrības «Spēka Pasaule» mājaslapā.

27. novembris, 2017 plkst. 18:00