RTU Sporta centrs

Latvijas čempionāta pirmajā posmā pludmales volejbolā triumfē RTU sportista komanda

30. maijs, 2022
Foto - Latvijas Volejbola federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes 3. kursa students Artūrs Rinkevičs duetā ar Ardi Danielu Bedrīti izcīnīja zelta medaļu 29. maijā Ventspilī notikušajā «DEPO Open 2022» Latvijas čempionāta pirmajā posmā pludmales volejbolā.

A. Rinkevičs un A. D. Bedrītis līdz pat finālam bija svinējuši tikai uzvaras. Uzvara tika sasniegta arī finālā, ar 2-1 (21:19, 14:21, 15:12) pieveicot Lietuvas pāri Patriks Stankevičs un Audrjus Knašs, ziņo volejbols.lv. Pirmajā setā, servējot pa Bedrīti, lietuvieši panāca 16:11 vadību, taču latvieši pēc pārtraukuma pieprasīšanas atspēlējās un uzvarēja ar 21:19. Otrā seta vidū lietuvieši panāca dažu punktu pārsvaru, to līdz seta beigām vēl palielinot – 21:14. Tas Bedrītim un Rinkevičam bija pirmais zaudētais sets turnīrā. Trešajā setā mājinieki panāca 6:3 un aizvadīja cīņu līdz uzvarai.

Pirmajam Latvijas čempionāta posmam bija pieteikušās 39 komandas vīriešu konkurencē. Šosezon «DEPO Open 2022» pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā.

30. maijs, 2022 plkst. 17:21