Latvijas čempionāta piektajā posmā pludmales volejbolā triumfē RTU sportista komanda

8. augusts, 2022
.
.
.
Foto - Latvijas Volejbola federācija (A.Rinkevičs attēlā trešais no kreisās)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes 3. kursa students Artūrs Rinkevičs duetā ar Rūdolfu Stankeviču izcīnīja zelta medaļu 7.augustā Daugavpilī notikušajā «DEPO Open 2022» Latvijas čempionāta piektajā posmā pludmales volejbolā.

Sacensību galvenie favorīti A. Rinkevičs un R. Stankevičs ar 2-1 (21:18, 19:21, 15:11) pieveica iepriekšējā posmā uzvarējušos Oliveru Bulgaču un Markusu Graudiņu, ziņo volejbols.lv.

Pirmajā setā uzvarētāji ieguva 4:1 pārsvaru, noturot to līdz seta beigām. Otrajā setā pēc 2:2 viņi atkal veica triju punktu izrāvienu, taču Bulgačs ar Graudiņu izlīdzināja rezultātu – 5:5. Nākamos divus punktus atkal guva posma uzvarētāji, turpinājumā panākot divu – triju punktu pārsvaru, vēlāk palielinot pārsvaru līdz 16:12. Pēc Bulgača māņu sitiena tika panākts 18:18, bet pēc vēl viena māņu sitiena rezultāts pa setiem kļuva 1-1 (21:19). Trešā seta nogalē pārsvaru ieguva Stankevičs un Rinkevičs, pēc Rūdolfa uzbrukuma uzvarot ar 15:11.

Piektajā Latvijas čempionāta posmā spēlēja 29 komandas vīriešu un 16 dueti – sieviešu konkurencē. Šosezon «DEPO Open 2022» pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. «DEPO Open 2022» finālposms norisināsies 25.-27. augustā, Jūrmalā.

8. augusts, 2022 plkst. 17:21