Latvijas čempionātā florbolā RTU komandai – bronza

.
.
.
Foto - Latvijas Florbola savienība

Par Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1.līgas bronzas medaļniekiem kļuvusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbola komanda «RTU/Rockets», kas 6. aprīlī Talsos ar 11:6 pieveica florbola komandu (FBK) «SĀC». Par rezultatīvākajiem «RTU/Rockets» spēlētājiem atzīti Imants Lastovskis un Mārtiņš Jānis Mende, savukārt balvu kā labākais spēlētājs saņēma Mārtiņš Lapsiņš.

Gan «RTU/Rockets», gan «SĀC» (Saulkrasti, Ādaži, Carnikava) regulārajā turnīrā katra savā divīzijā ierindojās 2. vietā, tāpēc izslēgšanas spēles varēja sākt no ceturtdaļfināla kārtas, ziņo Latvijas Florbola savienība.

«SĀC» ceturtdaļfināla sērijā ar 3:0 (9:3, 7:6 PS un 8:3) izslēdza «Lekrings-1», bet «RTU/Rockets» ar tādu pašu rezultātu (7:4, 8:4, 8:2) – līdzšinējo čempioni «Lielvārdi/Fans». Pusfināla sērijā «SĀC» ar 1:3 atzina vicečempiones «Irlava/Avant» pārākumu, bet «RTU/Rockets» ar identisku rezultātu piekāpās komandai «Impar Limbaži».

Spēlē par bronzas medaļām rezultātu atklāja «SĀC», toties jau otrajā trešdaļā «RTU/Rockets» guva četrus vārtus pēc kārtas, līdz pēdējā trešdaļā «SĀC» vairs neturēja līdzi «RTU/Rockets» tempam un RTU komanda guva pārliecinošu uzvaru (11:6), saņemot kausu par izcīnīto 3. vietu, kā arī bronzas medaļas.