RTU Sporta centrs

Latvijas 2020. gada čempionāts badmintonā

28. janvāris, 2020
Foto - Pixabay

Seši RTU badmintonisti gatavojas startam Latvijas 2020. gada čempionātā badmintonā, kas notiks 1. un 2. februārī Ķekavas Sporta namā.

Visliekākās cerības šobrīd tiek liktas uz Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 4. kursa studentu Reini Kraukli un Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 3. kursa studentu Teodoru Kerimovu, kuri ir galvenie pretendenti uz medaļām.

Dāmu konkurencē RTU čempionātā pārstāvēs Arhitektūras fakultātes 3. kursa studente Terēze Balode un Materālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 3. kursa studente Annija Kuzma.

RTU komandu, kurā bez jau minētajiem badmintonistiem ir arī Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 4. kursa students Kārlis Stafeckis, vadīs RTU Sporta centra treneris un MLĶF Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors Uģis Briedis.

U. Briedis pats piedalīsies čempionāta vīriešu vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Līdzjutējus aicinām atbalstīt RTU komandu klātienē Ķekavas Sporta namā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

28. janvāris, 2020 plkst. 18:13