RTU Sporta centrs

Kļūsti par brīvprātīgo SELL Studentu spēlēs 2022!

25. marts, 2022
Foto - Latvijas Augstskolu sporta savienība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti tiek aicināti kļūt par brīvprātīgajiem, lai palīdzētu organizēt 37. SELL Studentu spēles, kuras šogad 20.–22.maijā norisināsies Latvijā.

Pieteikties brīvprātīgo rindās ir aicināts ikviens, kurš vēlas gūt pieredzi starptautisku sporta pasākumu organizēšanā. Brīvprātīgajiem būs jāpalīdz akreditācijas centrā, loģistikā, tehniskajos darbos, kā arī citu pienākumu veikšanā. Iepriekšēja pieredze brīvprātīgo darbā nav obligāta.

Brīvprātīgajiem būs iespēja dibināt kontaktus ar ārzemju augstskolu pārstāvjiem, iegūt jaunus draugus, kā arī tiks nodrošināta ēdināšana un pasniegtas nelielas piemiņas veltes.

Šogad 37. SELL Studentu spēles norisināsies 15 sporta veidos. Sacensību galvenā norises vieta būs «Rimi» Olimpiskais centrs Rīgā, savukārt vieglatlētikas un orientēšanās sacensības paredzētas attiecīgi Ogrē un Tukumā, Milzkalnē.

Lai pieteiktos brīvprātīgo pulkā, ir jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Tradicionāli SELL spēles pārmaiņus organizē kāda no Baltijas valstīm – Latvija, Lietuva un Igaunija, kā arī Somija. Šīs spēles ir nākamās lielākās studentu sacensības pēc Pasaules Universiādes.

SELL spēles organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība.

Papildu informācija.

25. marts, 2022 plkst. 10:34