RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Jaunajā akadēmiskajā gadā RTU studijas sāks jaunie sporta talanti

17. jūnijs, 2021
.
.
.
RTU pērn studijas uzsāka arī vīriešu volejbola komandas «RTU Robežsardze/Jūrmala» spēlētājs Patriks Pinka, kurš šogad tika iekļauts Latvijas valstsvienībā. Foto no «RTU Robežsardze/Jūrmala» arhīva

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) šogad konkursā ir izraudzīti 15 jaunie sporta talanti, kuri 2021./2022. akadēmiskajā gadā sāks studijas RTU studiju programmās par augstskolas līdzekļiem. Šie visi sportisti ir uzrādījuši augstus sasniegumus gan sportā, gan guvuši labas sekmes mācībās.

RTU rudenī mācības bakalaura studiju programmās sāks basketbolisti Raimonds Čudars un Daniels Tīde, vieglatlēti sprinteris Maksims Pjazings un šķēpmetējs Matīss Kaudze, kurš studēs RTU Ventspils studiju un zinātnes centrā. 

RTU studentu pulkam pievienosies arī peldētāji Marija Goberga un Rihards Kahanovičs, volejbolisti Dinara Mihejeva un Toms Kalniņš, galda tenisists Deniss Vasiļjevs, orientēšanās sportistes Elza Ķuze, Anna Emīlija Suta un Aija Denija Trēziņa, kā arī smaiļotājs un kanoe airētājs Henrijs Horsts. 

Savukārt divi sportisti – basketbolists Eduards Grabovskis un galda tenisiste Viktorija Majorova – jau ir ieguvuši bakalaura grādu RTU un studijas turpinās maģistrantūrā. 

Sportisti izvēlējušies plašu studiju programmu klāstu – viņi studēs Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātē, Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē un Būvniecības inženierzinātņu fakultātē. 

RTU īpašās budžeta vietas sportistiem piešķir jau vairākus gadus, tā atbalstot jaunos sporta talantus, kuri pēc individuāla plāna var gan studēt, gan vienlaikus nodarboties ar sportu, sasniedzot augstus rezultātus. 

Savukārt pārējiem reflektantiem, kuri šogad vēlas uzsākt studijas augstskolā, reģistrācija studijām portālā Latvija.lv notiks no 28. jūnija līdz 12. jūlijam. 

Informācija par uzņemšanu.
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

17. jūnijs, 2021 plkst. 17:50

Līdzīgi raksti

Jaunumi