RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Izaicini sevi ar spoRTU!

15. aprīlis, 2020
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs pagājušajā gadā iedibināja jaunu tradīciju, aicinot kolēģus piedalīties sportiskā izaicinājumā «Endomondo» aplikācijā. Arī šogad no 27. aprīļa (plkst.00:01) līdz 26. maijam (plkst. 23:59) ikviens kolēģis un RTU studējošais var izmēģināt spēkus trīs dažādos izaicinājumos, fiksējot ikdienā noietos, noskrietos un, ar velo, nobrauktos kilometrus. ​

Lai izaicinājumu padarītu vēl aizraujošāku un aicinātu visus vairāk iesaistīties aktivitātēs, pēc izaicinājuma beigām tiks arī aplūkots, kurš tad kopumā būs bijis čaklāks un pieveicis vairāk kilometrus — darbinieki vai studenti. Personām, kuras ir gan RTU darbinieki, gan studenti, obligāti ir jāizvēlas tikai viens no statusiem — izvēlētajos izaicinājumos pārstāvēt tikai darbiniekus, vai arī tikai studentus.

Pievienojies izvēlētajiem izaicinājumiem (drīkst pievienoties visām trīs izaicinājuma aktivitātēm):

Sporta centra administrācija atgādina, ka ieraksti lietotnē nedrīkst būt laboti (edited). Pēc izaicinājuma noslēguma tiks pārskatīti vadošo dalībnieku «Endomondo» ieraksti, pārbaudot, vai ir ievēroti visi nosacījumi.

  • Šobrīd, kad klātienes sporta nodarbības ir atceltas un studenti, kuri 2019./2020.st.g. pavasara semestrī ir izvēlējušies Brīvās izvēles priekšmetu jeb C daļas kursu «Sports», ir aicināti brīvprātīgi piedalīties Sporta centra izveidotajos izaicinājumos, līdz ar to nopelnot papildus reizes pie līdzšinējiem nodarbību apmeklējumiem, bet ne vairāk kā 3 apmeklējuma reizes šī izaicinājuma ietvaros. Attiecīgi 1 apmeklējuma reizi varēs saņemt par šādiem veiktajiem distanču garumiem katrā no aktivitātēm — 15 km iešana, 30 km skriešana, vai 50 km velo braukšana. Lai Sporta centra administrācijai būtu vieglāk sekot līdzi šīm aktivitātēm, tad lūgums tiem C daļas studentiem, kuri piedalīsies izaicinājumā, papildus uzrakstīt arī e-pastu uz 

Sāc treniņus jau šodien un līdz aprīļa beigām, kā arī visu izaicinājuma laiku, pievienojies aktīvajiem soļotājiem, skrējējiem vai velo mīļiem. Maija beigās tiks apkopoti, paziņoti un apbalvoti visu izaicinājumu 1.-3.vietu ieguvēji.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

15. aprīlis, 2020 plkst. 15:40

Līdzīgi raksti

Jaunumi